قوانین و مقررات سایت

به اطلاع تمام کاربرانی که قصد دارند در وبسایت رتبه کلمه عضو شوند و از خدمات این سایت استفاده نمایند، می رسانیم که باید مفاد این توافقنامه را با دقت و کامل مطالعه نمایند، و سپس برای عضویت و استفاده از خدمات سایت رتبه کلمه اقدام نمایند. باید آگاه باشند که با عضویت در سایت رتبه کلمه و یا خرید و استفاده از خدمات این وبسایت به این معناست که تمام قوانین را مطالعه و قبول کرده اند و تمامی قوانین و مقررات را رعایت و اجرا می ‌کنند.

1. قوانین عمومی

باید توجه داشته باشید که وب سایت رتبه کلمه طبق همه قوانین جمهوری اسلامی ایران عمل می کند. و همه اصول و قوانین و طرز کارش طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران برنامه ریزی شده است. سایت رتبه کلمه قانون حمایت از حقوق مصرف کننده را رعایت کرده و در مقابلش از کاربر درخواست دارد که تمامی این قوانین را رعایت کنند. در صورتی که در قوانین ذکر شده رویه ها و سرویس ها تغییری ایجاد شود در همین صفحه منتشر و به روزرسانی خواهد شد و استفاده دائمی کاربران از سایت به این معناست که هرگونه تغییر را پذیرفته اند.

1.1.

اولین اقدامی که کاربران برای عضویت در سایت باید انجام دهند مراجعه به قسمت عضویت رایگان است. با وارد کردن اطلاعات خواسته شده (شماره تلفن همراه) کد تأیید برای آنها فرستاده می شود، سپس کاربران می‌توانند با ورود کد تایید، مراحل عضویت را تایید کنند و وارد پنل کاربری خود شوند. 

کاربران باید آدرس الکترونیک خود را به همراه دیگر اطلاعات که سایت رتبه کلمه درخواست نموده به طور صحیح و کامل ثبت کنند و مسئولیت اشتباه و خلاف ثبتشان بر عهده خود کاربر می باشد.

2.1.

برای خرید از سایت کاربر باید اقدامات زیر را انجام دهد

- بازدید از پلنهای ارائه شده در سایت و انتخاب پلن مناسب

- پرداخت هزینه پلن به صورت آنلاین.

-سایت رتبه کلمه خود را موظف می داند تا خدماتی که کاربران درخواست و خریداری کرده اند را به آنان ارائه دهند.

نکته‌ای که باید به آن دقت و توجه داشته باشید آن است که آدرس ایمیل و تلفن هایی که در پروفایل خود ثبت می کنید تنها آدرس ایمیل و تلفن های رسمی و مورد تایید شما است و باید مکاتبات و پاسخگویی هایتان از طریق آنان صورت بگیرد.

3.1.

زمانی که مشکلی در سرویس اینترنتی و یا هر اتفاقی که سبب شود ایمیلی از سایت رتبه کلمه به کاربر نرسد به معنای از بین رفتن حق کاربر نمی باشد.

4.1.

کاربر نباید در سایت رتبه کلمه اقداماتی و یا نظراتی بدهد که باعث نقص حقوق افراد دیگر شود و یا عمل مجرمانه به دنبال داشته باشد. همچنین کاربران باید دقت کنند که در خصوص امور مذهبی و سیاسی در این سایت به هیچ عنوان اظهار نظر نکنند، زیرا بلافاصله از سایت اخراج می شوند، و اگر پکیج ای را خریداری کرده باشند وجه واریزیشان به آنان بر نمی گردد و کاربر حق استفاده از این سایت را از دست می دهد.

5.1.

سایت رتبه کلمه در قبال اختلال در کارکرد سایت، که در آن نقشی ندارد و از کنترلش خارج است هیچ‌گونه مسئولیتی برعهده ندارد.( همانند قطع اینترنت در کشور و مسائل مخابراتی و غیره)

سیاست های رعایت حریم شخصی سایت رتبه کلمه به اطلاعات خصوصی کاربرانی که از خدمات سایت استفاده می کنند احترام گذاشته و از آن محافظت خواهد کرد و متعهد است که اطلاعات جمع آوری شده از سایت شما را به هیچ عنوان در اختیار سایت‌های دیگر و رقبا قرار ندهد و مطمئن باشید که اطلاعات شما را به هیچ کجا انتشار نمی دهد، و همچنین سایت رتبه کلمه تعهد می دهد در حد توانش از حریم شخصی شما محافظت و دفاع می کند و تکنولوژی مورد نیاز برای مطمئن تر و امن تر شدن استفاده شما از خدمات سایت رتبه کلمه را توسعه بدهد، در اصل با استفاده از خدمات سایت رتبه کلمه شما رضایت کامل خواهید داشت.

6.1.

هزینه پرداخت شده بابت خرید پلن کاربری در رتبه کلمه قابل برگشت نمی باشد. علاوه بر این در صورت انصراف از خرید یک پلن باید توجه داشته باشید که امکان ارتقا به پلن بالاتر با پرداخت مابه التفاوت وجود ندارد و هر زمان سرویسی خریداری شود، زمان شروع سرویس از زمان خرید کاربر محاسبه میشود

2. شرایط و قوانین حقوق مولف و کپی رایت

تمامی مطالبی که خدمات سایت رتبه کلمه در اختیارتان قرار می دهد مانند لوگو، توضیحات، تصاویر، داده ها و کلیه محتوایی که تولید می کند به وب سایت رتبه کلمه تعلق می ‌گیرد و یکی از دارایی هایش به حساب می آید و تمامی مطالب و خدمات متعلق به سایت رتبه کلمه می باشد و کاربران حق استفاده و نشر آن را بدون ذکر منبع ندارند.

با استفاده از خدمات وب سایت رتبه کلمه توسط کاربران آنها مسئول حفظ محرمانه بودن حساب و رمز عبور خود می باشند و همه مسئولیت فعالیت هایی که با حساب کاربری آنان انجام می‌گیرد به عهده کاربران است.

3. مسئولیت کاربران به شرح زیر می باشد

1.3. تحلیل رایگان:

کاربران موظف هستند تا کلیه قوانین جمهوری اسلامی را رعایت کنند و سایتی که در وب سایت رتبه کلمه ثبت نام می کند باید بر طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران عمل کند، و در صورت عدم رعایت قوانین سایت رتبه کلمه حق جلوگیری از ادامه تحلیل این سایت را دارد. کلیه استفاده از  ابزار و خدمات برای سایت ها و فعالیتهای غیر مجاز از قبیل سایت های غیر اخلاقی و شرط‌بندی و آموزش هک و غیره، ممنوع می باشد.

2.3. تحلیل پیشرفته:

 کاربران باید بدانند و آگاه باشند که موظف هستند کلیه قوانین جمهوری اسلامی ایران را رعایت کنند و سایتی که ثبت نام کرده است باید بر طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران عمل نماید و در صورت رعایت نکردن این قوانین سایت رتبه کلمه حق قطع سرویس کاربر به صورت موقت و دائم را دارد. همچنین هیچ وجه بابت قطع سرویس و یا باقیمانده سرویس به کاربر متخلف بر نخواهد گشت.

3.3. قوه قهریه: 

تمامی قوانین گفته شده و درج شده قابل اجرا است و در صورت بروز یکی از موارد قوه قهریه سایت رتبه کلمه هیچ گونه مسئولیتی ندارد. وب سایت رتبه کلمه خود را موظف به رعایت حریم شخصی کاربران می دانند، لطفاً در صورت مشاهده هرگونه تخلف کانال های ارتباطی به ما اطلاع دهید.

نکته: سایت رتبه کلمه میتواند در هر زمانی نسبت به تغییر مفاد این قوانین اقدام نماید. کاربران موظف هستند که این صفحه را همیشه مطالعه نمایند